| Kindal38 a întrebat:

Imi spune si mie cineva de ce nu mai pot sa vad pozele de pe tableta? Mi le arata gri.

Răspuns Câştigător
| ghiduta a răspuns:

Schimba tableta

| Kindal38 explică (pentru ghiduta):

Abia am luat-o, de vreo patru luni.

| Bizon95 a răspuns (pentru Kindal38):

Cu ea la garantie atunci

| Kindal38 explică (pentru Bizon95):

Am luat-o de pe eMAG

| Bizon95 a răspuns (pentru Kindal38):

Cu atat mai mult, eMAG e firma serioasa, nu o sa ai probleme la garantie

| Kindal38 explică (pentru Bizon95):

Stiu dar ma trimite cu ea la mama naibii.

| Bizon95 a răspuns (pentru Kindal38):

Da, asa e, toate garantiile fac asta, in ideea ca te descurajeza sa te mai duci la garantie (si daca obiectul e sub un anumit pret, chiar nu ma duc)

totusi, la eMAG garantia e in orice showroom din cate stiu eu, in Crangasi am fost odata la garantie la eMAG