| GabriiiiiElla a întrebat:

Cum sa dau share la pozele de pe facebook daca sunt pe tableta?

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Te duci la un prieten si ii arati pozele... tongue

Răspuns utilizator avertizat
| BalonasColorat a răspuns:

Nu poti...sad

| GreenPannnda a răspuns:

E tableta Android? (in sens ca si versiunea de FB e diferita de la iOS->Android / sau inver...deci cind vezi fotografia, dai click pe ia, si ti se mareste, nu? apoi vezi jos stinga butonul Like, comm, si asa ca o cartela, dai click pe ea, si iti pare o tabela in care alegi sa dai share, sa dai spam, sau cv de genul laughing Bafta! Fundita? happy

| Cata_Yonut_1995 a răspuns:

Pur si simplu cum ai da si de pe pc!