| manu1993 a întrebat:

Salut,imi spuneti va rog si mie de unde as putea comanda un display pentru monitor? LG flatron w1934s e marca

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monitorul este display-ul, deci dacă ai lovit, spart, stricat pe acesta... atunci îți recomand să cumperi altul pentru că nu se merită și aproape că e imposibil să găsești de schimb.

| kostle a răspuns:

Crede-ma iti cumperi monitorul la mana a doua la jumatate din pretul displayului laughing... pretul unui display nu e mai mic decat cu vreo 10 / 20 % din pretul monitorului nou

| manu1993 explică (pentru kostle):

laughing pai am gasit cu 2 milioane monitor ca al meu, da ma gandeam ca e mai ieftin monitorul