| anonim_4396 a întrebat:

Imi va merge Assassin creed IV daca am un processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @2. 53GHz 2.53GHz si o placa video asrock g41m-vs3 r2. cu socket 775 cu GMA X4500?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nici sa nu te gandesti. Ma mir cum de iti merg filmele hd cu placa aia video integrata laughing.

| Sheldon a răspuns:

GMA X4500 este placa lui video, citeste in descriere.....nu e prea buna de gaming

| VladPătrașcu a răspuns:

Prietene placa aia video care zici tu e de fapt placa de baza pe care o am si eu, te invidiez pentru procesorul performant pentru acest soket, revin-o cu modelul placii video, pentru a afla modelul intra in : Start > Run > scrie dxdiag > apasa pe Screen (ecran) si da-mi informatiile de acolo