| AlexSweet01 a întrebat:

Imi voi lua un ps4, am un TV destul de vechi (are HDMI) Se vor vedea decent jocurile FIFA 17 si GTA V?
TV-ul este Toshiba LCD COLOUR.

3 răspunsuri:
| Skippy223 a răspuns:

Atat timp cat televizorul tau are port HDMI, nu vad de ce nu ar merge.

| Kingsley a răspuns:

Se vor vedea bine, dar depinde ce model iei, ma refer ca toate se vor vedea aproximativ la fel (pe un televizor ca al tau), dar arunci dupa bani pe fereastra aiurea.

| DeyCj a răspuns:

Tv vechi că are HDMI... Eu înțeleg printr-un Tv vechi unul ce are SCART.Da se vor vedea ok