| Transformice1 a întrebat:

Salut, in afara de tool-uri automate de scanare (ex. Nessus) am inteles ca este ceva numit PoC (activ). Are cineva detalii? Nu am prea gasit nimic pe net.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| InteractiV a răspuns:

Ramai la Nessus, Poc este un sistem ceva mai complex si foarte greu de utilizat. Necesita mai multe cunostinte si nu e foarte raspandit, de asta nu gasesti detalii pe internet despre el. Poti gasi detalii despre el pe niste site-uri adancite, nu foarte populate.

4 răspunsuri:
| Transformice1 explică (pentru InteractiV):

Hmm, ok
Sugestii de alte scannere gratuite?

| Simpatic a răspuns (pentru InteractiV):

Adica dark web happy

| aXy99 a răspuns (pentru Simpatic):

Deep web voiai sa zici.

| Transformice1 explică (pentru aXy99):

Cred ca da...