| Maier_Sami_1996 a întrebat:

Salut, in prezent am un procesor amd sepron 3400+ su nu prea sunt multumit e el, as vrea sa cumpar un Procesor AMD Athlon II X2 250 Dual Core, 3000 MHz, socket AM3, BOX, dar nu stiu daca merge cu placa de baza, AliveSATA2-GLAN asta e placa de baza,
ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Schimba tot, ia un i3.winking

| SuicideSilence a răspuns:

Nu o sa mearga acel procesor. placa de baza are socket-ul AM2. poti cumpara ceva de acest gen http://www.price.ro/preturi_amd_athlon_64_x2_6000+,_box_76487.htm