| gsjsjjs a întrebat:

In seara asta am si eu o problema cu telefonul.
Ma pot conecta pe internet folosind browserul ( cu conexiune wi-fi) dar nu ma pot folosi de el prin aplicati precum facebook, youtube, google play(nu pot nici sa ma loghez cu un cont dar nici sa imi fac unul nou). Iar site-urile precum www.facebook.com, www.youtube.com, nu le pot acesa. aveti idee ca are?

Am un Vodafone Smart Chat. Funda+vot! :D

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Este wifi-ul tau?
Esti sigur ca iesi pe wifi? Ai putea sa inchizi "pachetele de date" de internet mobil si sa incerci din nou?