| WarHammer02 a întrebat:

Salut,in unele sesiuni de gaming mi se umfla tastatura laptopului pe mijloc nu e cine stie ce doar cand ma.uit dintr-un anumit unghi se vede. Iar dupq ce ies din joc si se raceste revine la.normal. Laptopul e Asus! E normal.sau tb sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

E de la căldură, știi vorba aia, materialele se dilatează la căldură și-și revin la forma inițială când sunt reci. Și oricum, Ia-ți un cooler să pui sub laptop.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se incalzeste foarte tare. Nu e normal sa faca asa. Eu am patit asta cu placa de baza de la laptopul vechi. S-a curbat si a trebuit sa o schimb la service. Foloseste un cooler.

| TheAndi22 a răspuns:

Se incalzeste prea tare.
Incearca sa iei un cooling pad (se gasesc pana in 50 de lei) si probabil te ja ajuta sa il mai raceasca.

| Maloteavalentina2004 a răspuns:

Trebuie sa il tii pe lemn, nu in pat. Tr sa stea pe ceva tare uscat. Asa face si la mine. Sau mai ia o pauză sa nu se strice de tot