| EduardTPU a întrebat:

Voua va sta stabila clapa la laptop in orice unghi? Mie la vreo 90 si ceva de grade de tastatura(pozitia in care tin laptopul de obicei) daca trag putin de clapa mi se misca mai usor decat e normal, mai usor decat daca am clapa la alt grad fata de tastatura. E posibil sa se fi slabit suruburile, dar de ce sunt slabite doar la un anumit unghi la care deschid clapa laptopului?

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Mie Mi Se Opreste Unde Il Pun Eu. 0-180Gr.
Exista Si Sisteme De Prindere Intre Cele Tast Si Ecran De Magnet, Ala Sunt Cele Mai Bune...

Ori ai un laptop vechi, ori. du-l la un doctor big grin