| Specialistul95 a întrebat:

Dispun de un buget demaxim 500 RON. Ce telefon mi-as putea cumpara? Dau funda.

P.S. trebuie sa aiba neaparat camera de minim 5 megapixeli si sistem de operare android.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU găseşti nici un model ( cu aceste "pretenţii " ) la acest preţ!

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai.Cei de mai sus nu au IN TOTALITATE dreptate - Adica este greu sa gasesti un smartphone cu 5MP si Android - NU IMPOSIBIL.
Si. daca vroiai un SH, precizai in intrebare, nu?
Eu iti recomand Acer Liquid!
Defapt..sunt mai multe telefoane, dar toate care ti le dau mai jos au ce doresti tu!
Acer Liquid MINI - Are ecranul mai mic decat celalalte, dar costa 400Ron
Acer Liquid E320 Experss - Are ecran mai mare, procesor mai bun..este pur si simplu un telefon mai bun! - 550Ron
Stiu ca depaseste cu putin bugetul tau, dar +10% nu cred ca omoara!
Sper ca te-am ajutat!

| DanuTzCarbon a răspuns:

Cu camera de 5 megapixeli nu gasesti... Incearca un Galaxy Y sau un Galaxy mini.

| MTL a răspuns:

NU gasesti cu camera 5 megapixeli, sistemu de operare android exista...
Ai putea sa iti cumperi Samsung Galaxy Y, este la 567 ron cam asa. Funda?

| kasapelkspkasapel a răspuns:

Salut. ti-as recomanda un Samsung galaxy s la pretul de 500 ron ( second-hand) arata impecabil. add: casapel daca te intereseaza. dispun si de alte telefoane