| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Jocurile de pe Iphone se pot juca si pe Samsung Galaxy Ace Plus?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu toate

| COOLboY a răspuns:

Sigur, dar nu toate, singurele jocuri de iPhone care merg pe Android sunt cele pe care le gasesti in Google Play (Android Market).

| hitman_7179 a răspuns:

Nu...pai e alt telefon si prea vad cum ar merge

| Vilcan a răspuns:

Da,dar ca sa le iei pe gratis trebuie sa hackuiesti cumva telefonul asa cum trebuie si la iphone.Sau iti downloadezi jocuri care sunt gratis direct din telefonul din android market, trebuie sa fii conectat la wi-fi sau net pe mobil.