| Andrei_Mocanu_1995 a întrebat:

Joia trecută am trimis un laptop cumpărat nou la service-ul Depanero deoarece a venit cu o pată albă pe ecran de vreo 4 centimetri. În acea pata culorile sunt mai deschise. În cât timp va ajunge laptopul de la garanție?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Din cate stiu, produsul sta in service 15 zile. E un timp rezonabil pentru a remedia defectiuni.
Nu e exclus sa primesti un alt laptop mai devreme, dar poti suna la service dupa cele doua saptamani, pentru a afla estimativ cum se rezolva problema si cand primesti inapoi produsul cumparat.

1 răspuns:
| GL757W a răspuns:

Eu am asteptat 2luni la depanero