| nicolasit a întrebat:

Salut! La internetul prin cablu(Fibrelink 1000) ai limita la internet? Sau ai internet nelimitat?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce abonament ai facut, cauta sa citesti contractul banuiesc ca esti abonat Rcs Rds, daca nu te descurci sa vezi abonamentul mergi la ei cu buletinul si fetele de acolo de la casierie te vor ajuta iti vor explica ce tip de abonament ai si ce viteza ai la net, daca vrei viteza mare trebuie un router puternic sa ai, si poate alt tip de abonament, abonamentul extra cu extra optiuni, poate ai abonamentul de baza, abonamentul extra costă mai mult dar ai satisfactie mai mare cand vezi sau descarci un film la viteza mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ăla fix de la Digi? Nelimitat

| NLS a răspuns:

Traficul e nelimitat.

Viteza maxima pe care o poti atinge la descarcare (cand ai noroc de un server bun, aproape de tine, si nu foarte incarcat) este de 1000mbps / 8,
adica 125MB/s.

| gabicoo a răspuns:

Traficul este nelimitat!

| ReddY25 a răspuns:

E nelimitat

| Smmo a răspuns:

Este internet nelimitat, si la FiberLink 500 e tot nelimitat.