| BlackBriliant a întrebat:

La pcul meu a aparut un screen de culoare rosie spre roz. Scrie working on updates 5%, Dont turn off your pc.This will take a while. Your pc will restart several times. Poate sa fie virus? lasasem pcul deschis si a aparut acel screen, fara sa dau shutdown sau restart.

Răspuns Câştigător
| BlackLight1987 a răspuns:

Isi da update windows-ul. Lasă-l să își facă treaba!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackBriliant):

Doar Windows 10 se actualizeaza odata la 6 luni si adauga functii noi.

| TheGentleman a răspuns (pentru BlackBriliant):

La Windows 7 nu se schimba culoarea screenului. La windows 10 se schimbă random

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Dacă ai Windows-ul cu licență înseamnă că se instalează automat un update! Așteaptă și vezi ce se întâmplă!

| CristianMNSC555 a răspuns:

Da-mi o poza ceva. sa vad

Răspuns utilizator avertizat