| T4zu a întrebat:

Salut la toata lumea.

Am un notebook Lenovo g710, si am o problema cu microfonul. Cand vreau sa vorbesc cu cineva nu se aude, dar nici atunci cand doresc sa intru sa dau inregistrare voce.

Oare exista un driver special de instalat pentru el? sau trebuie sa fac ceva setare din control panel?

Multumesc!

1 răspuns:
| GeorgeLeonte a răspuns:

Da. Dacă e Realtek, asigură-te că iei ultima versiune. cel mai bine intri pe site la Lenovo la suport, Drivere alegi modelul și le iei de acolo.