| nairpic a întrebat:

Salut la toti! Am si eu o intrebare! Am uitat raspunsul la intrebarea de la resetarea parolei la account de Jade Dynasty! Ce sa fac ca sa imi pot reseta parola si sa-mi amintec raspunsul? Va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Sov95 a răspuns:

Nu stiu cum functioneaza conturile pe acel seit, dar de obicei daca nu ai nici parola nici intrebarea/intrebarile contul este cam pierdut. mai ai doua sanse:
1. seit-ul sa accepte sa bagi e-mailul cu care te-ai inregistrat si sati resetezi parola
2. sa fi primit pe mail la inregistrare un mesaj cu contul si parola

sper ca am ajutat!