| Sawarekh a întrebat:

Salut, legat de wapp.

Daca-i trimit mesaj unei persoane, arata ca s-a validat, si apoi o blochez, mesajul acela ramane acolo?

Dupa ce am blocat persoana, mai poate citii mesajul?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sigur ca poate citi si dupa ce o blochezi odata ce ai trimis acel mesaj!
dar de ce ai face asta, un fel de dai si fugi, mi se pare o chestie de fatalai
Daca ai ceva de spus cuiva ii spui barbateste, daca nu, mai bine nu spui!

| Sawarekh explică (pentru Simpatic):

Nu as detalialaughing ea m-a blocat pe Instagram prima, apoi i-am lasat si eu un mesaj fiindca nu a fost corecta, pentru ce facuse in ultimul timp.
i-am lasat un mesaj constructiv, dar nu am mai avut chef sa o lungesc cu ea, fiindca este o persoana instabil emotionala, asa ca am vrut sa inchei happy

| Simpatic a răspuns (pentru Sawarekh):

Inteleg, pai bine ai facut ca ai blocat acea persoana
sa nu faci ca unii care deblocheaza si scriu din nou, nu de alta dar vei avea o dezamagire dupa aceea happy
chiar sunt persoane care nu merita sa le scrii nicaieri nici pe retele de socializare! lasa-le in bezna lor
am intalnit destule astfel de tipe si oameni

| siriusblack98 a răspuns:

Salut,
Dap, mesajul ramane acolo si daca o blochezi si il poate citi fara probleme.