| Petrache_Adrian_1998 a întrebat:

Salut lume am si eu o problema cu un laptop, nu imi porneste deloc cooler-ul de racire, si este probat cooler-ul merge, totusi cand ii scot rami cooler-ul porneste, dar cand ii pun inapoi nu mai vrea, ce poate sa fie? Sa aiba un scurt pe placa? Astept raspunzuri, dau funda!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Unele nu pornesc decat dupa ce procesorul atinge o anumita temperatura! De aia si sunt termostatate!

| Petrache_Adrian_1998 explică:

Pai problema este ca atunci când îi pun ramul nu pornește nici dupa ce i-a foc și când îl scot, pornește odată cu pornirea laptop-ului, ce sa fie?