| catafan a întrebat:

Salut lume.Am si eu un laptop toshiba satellite pro s500-14t si nu-mi mai merg usb-urile de pe partea dreapta si nici sunetu de pe partea dreapta, dar pe partea stanga merge! Am verificat bios, nu am gasit ceva dezactivat.Am reinstalat windows tot la fel, cand bag mouse nici nu se aprinde beculețu! Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Manu_2267 a răspuns:

Probabil s-a intamplat ceva cu placa de baza dar nu cred exact asta, incearca sa pui Linux(e gratis) il iei de pe net si il rulezi de pe cd ca sa vezi ca poate e de la windowsul instalat de tine.
Ia toate driverele si baga-le!

| catafan explică (pentru Manu_2267):

Manu ai avut dreptate am luat un alt windows de pe net si a mers! fundawinking

5 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Iti trebuiesc driverele
intra pe http://download.RNT.ro cauta HWInfo si vezi exact ce componente ai

| catafan explică (pentru omide):

Am bagat driverele, am scris ca „nu merg usb-urile dupa partea dreapta" x(, dacă era sa nu am drivere nu mergea deloc oh go on, Te rog sa nu te mai bagi daca nu stiiwinking

| catafan explică:

Pai cum sa fie arsa mai nene oh go on ca daca ar fi arsa nu ar merge procesor, nimic de aceea ii zice placa de bazawinking Nu mai lasa raspunsuri la intamplare daca nu te pricepi! si apropo Manu acum incerc sa bag alt windows!happy Mersi de sugestie happy

| danydaniel a răspuns:

Probabil s-a ars placa de baza. Daca il ai garantie poti sa incerci sa il duci.