| Secret2000 a întrebat:

Salut lume.
Am un subwoofer LG hrt403da de ceva vreme...
In ultimul timp a inceput sa se auda un zgomot cand scoate basu, ca si cum difuzorul ar fi spart. Vreau sa ma uit la difuzor sa vad ce are, si daca este spart sa-l schimb dar marea problema este ca nu stiu cum sa dau sita aceea de protectie de la el jos. Am sa va pun o poza mai jos pentru a va da seama.

http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_16213437.jpg

Funda!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu la toate se da sita jos! Asa ca nu ai decat sa-l desfaci!

| Secret2000 explică:

K0sti l'am desfacut si din spate unde are statia si din fața. In spate este doar statia cu placa. Ce are el pe acolo, iar in fata este doar o gaura prin care intra tubu ala de aer