| Dzeko777 a întrebat:

Salut lume.Cand navighez pe net intotdeauna imi apare cate o reclama cu : Denisa (sau alte nume) ti-a trimis o cerere de sex click pentru a accepta. Exista asemenea site-uri in Romania sau toate sunt doar facaturi cu virusi?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Facaturi. Mi-a aparut si mie intruna un site cu porno si tot imi aparea de cate ori dadeam x, nu te poti uita la un film linistit ca te bombardeaza astia cu reclame.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt virusi bre sunt mii de femei care vor sa faca sex cu tine...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ti-a trimis o cerere de sex? laughing
Si eu odata am primit email-uri despre viagra si despre chestii dubioase, presupun ca iei virusi de cate ori dai click pe asa ceva.
Oricum, sa nu te superi, cred ca peste vreo 10 ani, vor exista cereri de sex pe facebook, sau pe alte site-uri de socializare. thinking