| paulionescu25 a întrebat:

Salut.m-am connectat pe contul google si nu mai pot sa ies afara. Adica pot dar ramane parola so adresa salvata acolo si ni o pot sterge din istoric. Prin google chrome. Help pls funda

4 răspunsuri:
| Bubu_Fkt_2000 a răspuns:

Uninstall chrome, retry install dupa!

| figarro a răspuns:

Intra in Chrome, click pe butonul cu 3 linii orizontale (dreapta sus), Settings, History (stanga sus), Clear browsing data si vezi sa ai bifat si checkboxul din dreptul "Passwords".

| paulionescu25 explică (pentru figarro):

Este si ala bifat dar numerge. tot raman salvate. am incercat sa dezinstalez si ghrome dar nu pot. sunt intr-o fabrica si trebuia sa ma conetcez in gmail si am accesat prin contul google de prost ce sunt... am sters toate prostiile pe acolo dar ror raman la vedere

| figarro a răspuns:

Incearca atunci Clear browsing data cu toate casutele bifate. E posibil sa fie ceva legat de Cookies, nu de Passwords.