| KingMidas a întrebat:

Salut,

M-am jucat San Andreas si dintr-o-data s-a blocat. si am tinut apasa butonul de pornire ca sa il opresc si l-am repornit din nou. Dupa ce sa aprins a aparut faza cu fisierele NTFS (cheking file sistem on C). in fine am rezolvat-o acum nu mai apare.
Acum, cand aprind PC, apare imaginea in stanga adica am windows 7 si cand scrie "Start Windows" cu imaginea aia cand se incarca apara mai in stanga... dc? si numa de atunci

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Refa drivaru de la placa video