| MaxKiller911 a întrebat:

M-am uitat la o placa video pe net si am vazut ca scrie WindForce 2x, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

WindForce 2x este cea mai noua tehnologie de racire, dezvoltata si care apartine celor de la Gygabyte. Consta in mai multe tipuri de ventilatoare cu posibilitatea de a le inclina si pozitiona pentru a raci mai bine placa video. Uite aici:
http://www.gigabyte.com/MicroSite/275/home.html

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Forta Vantului Dublu

| MaxKiller911 explică (pentru Frank51):

Asta stiam si eu sa ma duc pe google translate si sa traduc, eu am intrebat ce inseamna pe o placa video...

| Frank51 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Nu am tradus cu google translate, nu am nevoie ca tine. tongue

| MaxKiller911 explică (pentru Frank51):

Ti se pare tie ca un baiat de 13 ani care are numai 10 la engleza si care poate vorbi cu cineva in foarte bine are nevoie de google translate rolling on the floor?

| Frank51 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Vezi? Asta este Romania

Eu am 17 ani, daca te gandesti am trecut de ceea ce faci tu acum la scoala, nu ar trebuie sa critici oamenii daca nu esti sigur de ceea ce spui, tu mi-ai spus prima oara ca eu am tradus cu google translate, de unde erai sigur de asta?

Si de asta am spus ca tu traduci cu google translate pentru ca tu ai adus vorba, si normal ca asa am crezut, din moment ce ai pomenit de google translate

Scuze ca am spus de atatea ori google translate happy

Imi pare rau daca ti-am gresit cu ceva

Si bravo ca ai doar 10 la engleza, tine-o tot asa. happy

| MaxKiller911 explică (pentru Frank51):

Ehhh,e doar un mod de a spune, eu si prietenii mei asa spunemme doar o expresie big grin.