| deealove_5589 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva?
Mi-am facut blog pe Wordpress si vreau sa stiu...cum scriu un cuvant si daca apesi pe el te duce intr-un site? Adica scrii: apasa aici si daca apesi pe cuvantul,, aici" te duce intr-un site.

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Selectezi textul tau "apasa aici" si dai pe semnul care arata ca o agrafa asezata orizontal si o sa iti apara o fereastra cu 3 campuri primul e de link.
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro