| CristiAndrei1 a întrebat:

Salut, ma deconectat automat de pe Instagram si acum nu mai mă lasă să-mi fac deloc cont. Absolut deloc, am intrat pe google am încercat s-a intamplat la fel. Știe cineva de ce? Dau fundă ????????????????

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate au probleme cu serverele, sunt multi hackeri, mai asteaptă pana luni, dar intre timp mai intreaba prietenii reali nu pe TPU, daca si ei au probleme cu instagramul, daca ei nu au, atunci reinstaleaza l din nou pe telefon.Fa actualizări telefonului.

| CristiAndrei1 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am făcut toate astea. Ideea e că prietenilor le merge. Am incercat să imi fac cont pe google nu pe aplicație tot nu merge. Spune că acțiunea a fost blocată. Nu înțeleg de ce laughing) Sau cât o să țină, nu am primit nici un email de la eii cât o să fie inchis al meu, plus că prietenii nu-mi mai găsesc contul. E foarte ciudat plus că imi atunci când vreau sa ma conectez pe cont imi spune că a fost dezactivat de eii. Dar nu știu de ce...

| QuoVadisss a răspuns:

Salut! Eu niciodata nu am avut probleme cu instagramul, cine stie de la ce iti apar astfel de probleme. Cel mai bine este sa reinstalezi aplicatia pe telefon sau incearca sa te loghezi de pe laptop sa vezi daca intr-adevar sunt probleme de server sau are telefonul tau o problema.