| Adi36346346 a întrebat:

Salut. Ma intereseaza daca pot sa conectez un ipone 11 la o imprimanta? Imprimanta nu are wi fi sau bluethoot, doar conexiune usb prin fir. Exista vreo posibilitate sa pot printa direct de pe telefon? Daca da, cum? De ce am nevoie?

2 răspunsuri:
| Hubiter a răspuns:

Salut,
Din pacate nu este posibil.

Cu drag,
Hubiter.ro

| madalinaf0510 a răspuns:

Buna! Caută modelul de imprimanta pe google și citește specificațiile acolo ar trebui sa scrie daca modelul de imprimanta functioneaza și pentru telefon. Dacă nu încearcă de pe un laptop. trimiți ce vrei sa scoți pe e mail si te conectezi la laptop