| alexandruandy a întrebat:

Ma numesc alexandru si as vrea sa imi cumpar un telefon cu tastatura qwerty de preferina Samsung cu pret maxim 350 lei! cu camera de peste 2 mp si wifi! dati un site sua nume! fundita la cel mai bun si restul vot

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Telefon cu peste 2 mp la 350 lei nu gasesti in Romania, daramite sa fie si Samsung. Eu zic sa mai astepti un an-doi ca poate atunci ai sa gasesti si ti se mai maresc si economiile.
Daca totusi vrei un telefon nou acum, cauta pe site-ul asta www.telefonultau.eu

| alexandruandy explică (pentru xBya):

Samsung s3350 are 2 mp wifi e foarte bun si pe emag.ro e 320 lei

| xBya a răspuns (pentru alexandruandy):

In intrebare ai specificat 'camera de peste 2 mp'. Eu nu am spus ca nu exista cu 2 mp, am spus ca nu exista cu peste 2 mp. Despre wifi nu am spus nimic. Capisci?