| adytza4u a întrebat:

Salut
ma poate ajuta cineva cu un cod de deblocare nokia n97 mini vodafone spania?

4 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Trimite-mi imei -ul teleconului in mesaj privat ...il afli la *#06#.sau sub baterie.incerc sa itit generez un cod

| adytza4u explică (pentru skama18):

Sall uite imei 356918036427584
am incercat eu program gen Nokia code generator da alea nu merg
mersi mesaj privat nu iti pot da nu ma lasa

| Dariciuc_Florin_1995 a răspuns (pentru skama18):

Am si eu un n 97 mini aceeasi problema nu reusesc sa deblochez codul telef imei 351979046397592 va rog ma putteti ajuta

| skama18 a răspuns:

Sall.eu folosesc un site unde am mai decodat telefoanea aduse din australia pe Vodafone si acum le folosesc pe Orange.ei au o lista cu modelele de Nokia si modelul n97 nu il are deloc.sorry