| rumble123 a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva sa aleg dintre http://www.cel.ro/......m/95043... sunt nehotarat vreau sa stiu care sunt mai bune si care se aud mai bine, si din punct de vedere al rezistentei, Multumesc

Răspuns Câştigător
| WandererTech a răspuns:

Modelul 7H e modelul superior, deoarece este vandut ca si produs pentru gaming de calitate premium. Din review-uri am descoperit ca sunetul si comfortul e superior multor casti si microfonul retractabil e decent si pentru Skype.

7H are si cablu de 3m ceea ce-l face superior daca distanta de la PC la ureche e mai mare. Are si mai multe accesorii.

2 răspunsuri:
| WandererTech a răspuns (pentru rumble123):

Modelul 7H e modelul superior, deoarece este vandut ca si produs pentru gaming de calitate premium. Din review-uri am descoperit ca sunetul si comfortul e superior multor casti si microfonul retractabil e decent si pentru Skype.

7H are si cablu de 3m ceea ce-l face superior daca distanta de la PC la ureche e mai mare. Are si mai multe accesorii.

| WandererTech a răspuns:

Nu merge linkul. Punele fiecare separat.