| rumble123 a întrebat:

Salut, exista casti mai bune ca siberia v2 frost blue la pretul acesta? vreau sa stiu daca merita sa dau banii pe ele sau sa iau altceva la acelasi pret (5 mil) Multumesc

Răspuns Câştigător
| JapKaBC a răspuns:

La aspect nota 10, la materialele folosite nota 10.
Super de calitate, aspect elegant si glossy.
Acopera toata urechea si nu te dor urechile dupa o purtare mai lunga.
In ciuda marimii sunt destul de usoare si aproape ca nu le mai simti.
Se aud excelent de bine si sunt perfect pentru gaming si muzica la fel.

Deci se merita sa le cumperi pe astea happy

8 răspunsuri:
| anonym012 a răspuns:

Salut! Din cate am vazut eu aceste casti siberia v2 frost blue sunt cu fir si nu costa chiar 5 mil, pretul variaza de la magazi intre 3, 5-4, 8 mil, ma rog nu asta conteaza. Uite ce iti recomand eu:
http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/turtle-beach/ear-force-px3-black/
Se incadreaza fix in buget, daca vreodata iti iei consola merge si pe PlayStation si pe Xbox, si merge si pe PC, are tehnologie wireless, 120dB, etc...
Sper ca te-am ajutat;))

| rumble123 explică (pentru anonym012):

Nu o sa gasesti siberia v2 cu 3 milioane decat la mana a 2 de pe okazii eventual iar la 8 in nici-un caz laughing

| anonym012 a răspuns (pentru rumble123):

Ok frate, dar asta nu e siberia v2 la 3, 5 milioane? http://www.pcgarage.ro/......set-black/

| rumble123 explică:

Beats audio nu costa 5 milioane in primul rand iar in al doilea sunt mai mult pentru dj si muzica, nu pentru gaming, multumesc

| rumble123 explică:

Frate aici e vorba de frost blue, nu ma intereseaza v2 normal wtf?

| GabytzuXxXx a răspuns:

Poti sa iti iei niste casti b. Sunt cele mai bune casti si arata si foarte cool happy

| xDnRx a răspuns:

Poti sa cauti si Blue Yeti
Sunt bune sa stii

| CRA a răspuns:

Da exista, casti beats audio, iti recomand!