| poker85 a întrebat:

Saluthappy! Ma puteti ajua cu ceva? Dupa ce editez un video in Sony Vegas 10 imi ia cam 1-2 ore sa o salvez de ce asa de mult? Pe tutoriale am vazut ca dura doar 5-10 minute.Ma puteti ajuta va rog? Funda+vot.Multumesc anticipatwinking!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fie setezi o calitate mult prea mare, fie calculatorul tau este foarte slab, sau slab.

| DANI_1590 a răspuns:

Ca sa randeze repede iti trebuie un procesor cu multicore o placa video buna si cel putin 2 gb la ram

| danimotenel a răspuns:

Pai ia mult daca tu rendezi high quality si ai 1 Gb ram si procesor mic.

| poker85 explică:

Am procesor Intel dual core si 2 gb ram si tot se misca greu si nu setez o calitate prea hight straight face