| xjustfearless a întrebat:

Hei, imi puteti da niste tutoriale pentru Sony Vegas? Multumesc Anticipat -

Răspuns Câştigător
| biscuite a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai da o cautare pe youtube astfel: sony vegas tutorials si vei gasi foarte multe tutoriale cu folosirea efectelor si a programului. Mult noroc tongue

2 răspunsuri:
| Lady_2803 a răspuns:

Uite aici tutoriale cu Sony vegas in tot ceea ce doresti sunt videoclipuri. http://video.google.ro/......ideosearch

| sInNeR a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intri pe youtube si sa dai search "sony vegas tutorial"