| PlayTheGame a întrebat:

Salut ma puteti ajuta cu urmatoare "eroare" sa ii zic asa tot incerc sa instalez PhysX 9 si nu ma lasa pc-ul mentionez ca n-am placa de la nVIDIA o am de la Intel si eu instalez asta doar ca sa ma lase sa joc Two Worlds 1, il am de la revista level si mi-a mers inainte acu mia revenit cheful sa il jos si ce sa vezi BAG! nu mai merge am reinstalat windows-ul dar tot nimic, mentionez ca am bagat un Dll ca sa imi mearga hitman-ul, un Dll ce apartinea de PhysX si l-am scos acu dar tot nimic, eu pe CD-ul de la lvl am PhysX 7 parca nici ala nu merge, am incercat cu 9 tot la fel, voi ce parere aveți?

Am facut si un video.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=qwmi52PGlw8

1 răspuns:
| Confucius a răspuns:

Pia poate PhysX 9 nu este compatibil cu un driver de la placa incearca sa apdatezi versiunea driverelor.

Daca te-am ajutat da-mi o funda ca nu te doare mana.