| poosik a întrebat:

Ma puteti ajuta? Cum se pune melodie la mesaje la telefonul samsung corby?

4 răspunsuri:
| georgyana1 a răspuns:

Hey! eu tot Samsung corby am.intrii in meniu la setari apoi profiluri telefon dai aqolo la normal apesi chestia aia ca un fel d sageata asa si sus in dreapta ai o sageata dai aqolo, te duci la msj noi dai aqolo iti alegi mel. sper ca m`ai inteles.bafta

| georgyana1 a răspuns:

Buna. intri la setari apoi profiluri tel la normal aqolo ai ca un fel de sageata apesii dp in dreapata sus tot o sageata dai pe ea la msj noi, sper ca m`ai inteles.bafta :*

| andradat a răspuns:

Deci. Menu, Settings, Phone profiles si acolo e Normal, Silent, si asa mai departe. Tu sa zicem ca ai ales Normal, da'i click pe ">>" alea, si o sa te bage la Call alert type si asa mai departe. Acuma uita'te sus unde scrie Normal, e o chestie cu o sageata in jos. Da'i acolo si acolo o sa iti apara Incoming call, New Messages, Phone Sounds una sub alta. Dai la New Messages. Sper ca te'am ajutat. Succes pupici si sa stapanesti telefonul sanatoasa.

| poosik explică:

Va multumesc foarte, foarte mult... :* :*