| Yo_Mark_1999 a întrebat:

Salut,ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?
Am un PC cu care ma chinui de vreo 5 luni sa-l repar pentru ca nu mai merge.
Prima oara il deschideam intram pe browser si apoi se inchidea.M-am gandit ca este de la coolerul procesorului,am cumparat si cooler destul de bun zic eu,l-am montat(am pus si pasta termoconductoare),de data asta a functionat mai mult(am intrat pe Facebook,am mai cautat cate ceva pe net pana cand s-a inchis!
Apoi m-am gandit sa pun si niste pasta si la ventilatorul de la placa video.L-am curatat si de praf, si apoi deschid calculatorul.S-a deschis si a mers pana la interfata de start(eu am Windows 8.0).Peste cateva zile m-am mai gandit la ceva, poate trebuie sa schimb si sursa...am scimbat si sursa si tot la fel.
Nu stiu ce sa mai fac,va rog raspundeti-mi la problema, poate ma puteti ajuta! Multumesc.

4 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Intra in bios si vezi daca acolo nu se inchide. Daca nu se inchide in bios, fa rost de un cd cu windows si reinstaleaza-l.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Reinstaleaza windows si cheama un specialist ori du-l tu in service happy

| Yo_Mark_1999 explică:

Mda...multumesc pentru sfaturi, la chestia cu Windowsul nu m-am gandit! happy