| YoMsG a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine sa descarc un fisier de pe siteu asta: http://filebandit.net/download/162/I3NDFjMWRi#,este un site din acela pe care iti apare o lista cu oferte de completat de exemplu: castiga un ipad, etc. si completez oferta si zice pe site sa astept pentru completarea ofertei ceva de genu si eu fac aia si tot asa imi arata cum pot descarca?

2 răspunsuri:
| YoMsG explică:

Deci cum descarc ma intereseaza?

| AlexUnderADS a răspuns:

Site-ul sa nu fie scam. Numai dupa denumirea lui nu mi se pare unul de incredere. Scaneaza-l cu scamdetector su orice alt site de detectat scamurile.