| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mancam si eu spaghete la birou si nu stiu cum am tras de casti si au cazut in spaghete. Am curatat tot ce a patat in afara de mouse pad. Nu il pot baga in masina de spalat deoarece este RGB. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine te pune sa maninci cu căstile daca stii ca esti neatent/ă, cum sa bagi in masina de spălat vrei sa il strici de tot? Arunca le si cumpăra altele, dar la fel sa faci si cu alea cum ai facut acum, da le spaghete ca le placelaughing

| sierra1 a răspuns:

"Am curatat tot ce a patat in afara de mouse pad"

extrem de grav:
https://www.evomag.ro/......40859.html

| RainbowD a răspuns:

Șterge bine suprafața cu un șervețel umed.

| Ineys a răspuns:

Bine ca nu le-ai confundat cu spaghetele si nu le-ai mancat...

| Bizon95 a răspuns:

Demontat cat poti de mult
sters cu servetelul
eventual cumperi servetele umede sau solutie de curatat suprafete de plastic de la electronice, alea curata la marea arta fara sa lase grasime asa cum fac servetelele umede normale... si solutie de curatat monitoare merge!