| Abcg4 a întrebat:

Mi-a ramas o scama blocata intre ecran si folia de sticla. Cum pot sa o scot fara sa dau folia jos?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti fara sa scoti folia.

| danbnz a răspuns:

Prin magie!

| gogu220 a răspuns:

Ar fi o soluţie dar necesită multă putere de concentrare.
Iei în palmă câteva fire de praf şi o momeşti pe la un colţ şi zici aşa: cuţu cuţu ieşi scămuţă.
Dacă ai încredere în tine sigur o să reuşeşti.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Ori ridici folia
ori tai folia
ori astepti pana apare StarTrek in realitatea reala si faci microteleportare big grin

Răspuns utilizator avertizat
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Cine te crezi, Houdini? Nu poti. Cel mult, poti sa ridici folia in partea in care e scama dupa care sa o lipesti la loc in locul ala fara sa trebuiasca sa o scoti de tot.