| Bogdy00 a întrebat:

Mi-am achizitionat un Nokia e71 replica si nu ii merge bluetooth-ul. ce asi putea face in privinta asta? Cand dau sa-l activez zice Initializing. Bluetooth Now. Wait a Moment! Daca cineva m-ar putea ajuta...multumesc frumos.
-ps- am un prieten, are si el acelasi telefon, si lui i se activa bluetooth-ul. Tot replica era si al sau. Multumesc.

2 răspunsuri:
| tib3riu10 a răspuns:

Nu la toate replicile merg. nu ai ce sa ii faci. schimba telu

| Andrei_Oancea_1994 a răspuns:

Iti merge internetul pe Nokia e71 replica ca nu sti uh sa il faci...ca sa il faci trebuie sa suni la *#1000# si apoi intri imediat in bluetooth si o sa mearga totdeauna