| And4eisis77 a întrebat:

Salut, mi-am achizitionat un televizor Philips smart tv.Prima zi a mers bine dar din a doua incepea sa se deconecteze foarte des de la internet.De fiecare data cand ma bagam pe Netflix trebuie sa bag parola de la wifi.Acum ma conectez dar nu ma lasa.Cica e indisponibila reteaua wifi.Mie imi merge bine wifiul pe telefon, dar pe tv nici nu se conecteaza.Pareri? L-am luat de 4 zile

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da un reset la tv si la router, daca face la fel il duci in garantie.