| wizzkidon a întrebat:

Mi-am cumparat acu 2 saptamani laptop Packard bell easy note TE si e compatibil numai pentru windows 8. Mie unu` nu-mi place w8, asa ca am decis sa bag windows 7. Din pacate am avut probleme cu WiFi-u. Am cautat tot felul de drivere, degeaba. nu au mers ( Am intrat si pe siteul lor, degeaba, are pentru w8 )
Daca a mai trecut cineva prin problema asta, va rog sa ma ajutati.
Funda

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Nu am trecut, dar downloadeaza drivermax si incerci sa-ti instalezi cu ala wifi-ul

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Da, sunt modele de laptop si inca multe care nu merg decat pe win 8. Mai nou nici macar win 8, ci doar win 8.1 pe 64 de biti. Un exemplu recent (acum 1 zi): Toshiba Satellite C50-A-1JT care nu are drivere decat pentru win 8.1 pe 64 de biti. Un laptop tare al dracu, care din pacate m-a dovedit. A fost mai tare ca mine! happy
Cam asta e! De acum incolo trebuie sa va asteptati la asa ceva!