| wizzkidon a întrebat:

Mi-am cumparat zilele trecute un laptop packard bell easy note TE, si. nu se deschide CD rom`u.
Trebuie instalate nistre drivere. dar nu gasesc straight face
Ma puteti ajuta ( Funda)?

2 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

El are o gaura mica unde daca bagi un ac sau ceva asemanator se deschide. Daca citeste cd/dvd atuncea se poate sa fie problema de la compatibilitatea componentelor "noi" cu versiunea windows. EX: am laptop cumparat acum 2 luni conceput doar pentru win 8 dar eu am instalat win7 si am facut driverele mele pentru el ca nu erau concepute driverele doar pentru win7 si din cand in cand mi se deschide singur "Plasticuri facute pe vapoare - Anonim"

| maddoximilian a răspuns:

Mergi la my computer da clikc dreapta de cd/dwd rom si da eject poate asa merge daca nu dul la garantie