| Nane a întrebat:

Salut, mi-am cumparat cablu de date pentru un Nokia e66 si cand il conectez la PC, nu imi apare nimic, doar o eroare ca nu s-a putut instala driver-ul. Am cautat pe net, dar nimic. PS: Am incercat cu Nokia PC Suite, cu OviSuite, cu ActiveSync si nimic...

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi ca prin optiuni - conectivitate ar trebui sa ai o optiune sa il setezi in stocare date (data storage) si dupa bagi cablul de date si ar trebui sa iti apara ca un stick in my computer.

| Fuchii a răspuns:

Poate nu e bun cablu de date: D.

| Madduta a răspuns:

Teoretic ar fi trebuit sa iti dea si un cd atunci cand ai luat cablu.