| Alex714 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat de curand un televizor (Samsung 32J5200), si dupa ce am terminat de facut toate setarile am observat ca nu apar informatiile despre fiecare canal.
Am gasit o poza pe net care ar explica mai bine. ( http://i.imgur.com/lkBmmBG.jpg? 1 )
Cum as putea sa fac asa apara numele programului care ruleaza acum pe un anumit, canal, cum este in poza.

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Alea sunt canalele digitale. Daca tu te uiti pe analog nu o sa vezi asa ceva. Muta pe digital (ai pe telecomanda un buton pentru asta) si apasa pe butonul "Guide" sau asa ceva.

| Alex714 explică (pentru Ionait):

Sunt puse pe digital si cand apas guide apare la orice canal "Fara informatii".