| TeenageGirl a întrebat:

Salut.
Mi-am cumparat o imprimanta mp250 si am pierdut CD-ul. Cum pot sa o instalez altfel?

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Pufulete17 pe cd nu era doar driverul. Erau mai multe (manual, un program de modificat poze... ) daca vrei ti le dau eu.Lasa mesaj cu id-ul tau daca esti interesata big grin

Alte răspunsuri
8 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Hey! Cu un driver luat de pe net. Aici ai driver-ul pentru instalare http://drivers.softpedia.com/......-102.shtml
Dai download, apoi external mirror 1. Dupa descarcare il instalezi si gata.
Bafta:*

| NevastuicAaA a răspuns:

Ce firma imprimanta? Canon? Daca e Canon te pot ajuta eu.Astept raspuns.

Alte răspunsuri
| AlexandruVladut a răspuns:

Http://www.solvusoft.com/......ies/mp250/ Poftim si eu am avut destule probleme cu ea.