| codrutz0000 a întrebat:

Sall TPU, Ma puteti ajuta va rog? Am si eu o problema la calculator, deci, cand ma conectez la net ( rds) totu merge normal. Internet Explorer merge, dar mozila, opera,... Nu merg Iar daca e sa-mi iau un joc gen metin, lol... ( din astea la care tree net ) nu merge, Stie cineva? ( Eu acum cateva zile am dat restore system ca nu mergea ceva ) FunDAA big grinDD

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Cand dai restoare system, revine doar windows-ul la o data anterioara, nu sti softurile.
De multe ori apar intrari invalide in registrii si anumite programe nu mai merg.
Incerca sa reinstalezi mozila si vezi daca merge.
Succes!

| codrutz0000 explică (pentru ROB3RT89):

Mersi mult, aveti dreptate, am chemat un baiat de la It si asa a facut Thx big grin

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Programele care nu merg, dezinstaleaza cu revo uninstaller pro
apoi instaleaza din nou si opera si mozila si jocurile

| tioan a răspuns:

Ai incercat sa le reinstalezi?