| razvan_3457 a întrebat:

Mi-am cumparat un Bluetooth de la Vodafone ( link : http://www.geekalerts.com/u/usb-bluetooth-dongle.jpg ) dar nu am driverul. Stie cineva de unde il pot downloada gratuit? Sa fie si compatibil eventual. Am Windows Xp si pe Bluetooth scrie : Bluetooth 2.0 USB Dongle.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Cand mai ai drum pe la magazinul Vodafone de unde ai cumparat Bluethoot-ul, intreba vanzatoare daca iti poate oferi un cd cu driver de la modelul tau de bluethoot.

Sarbatori Fericite!
Pa, pa.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Cauta pe google: soft for usb bluethoot dongle