| XGAMER33 a întrebat:

Salut
Mi-am cumparat un laptop acuma 4 luni mi-am instalat windows 7 ultimate pe el mi-am bagat driverele si aveam placa video 2000 mb dedicati 1600 acum mi-am bagat windows 7 starter si mi-am instalat driverele si numai am 1600 am doar 384 dedicato :O va rog ajutati-ma ce sa fac

6 răspunsuri:
| macelarik a răspuns:

Windows starter este o versiune de windows ''redusa'' cu putine aplicatii.
pentru ca totul sa fie ca inainte ai nevoie de driverele lui iar daca imi dai numele laptopului iti pot spune exact si de unde sa le iei

| Radizor a răspuns (pentru macelarik):

Am avut driverele pe dvd le-am bagat si cu driverele am dedicat doar 384 de mb poate cu un update ar merge laptop:Model:Asus X55U-SX008D

| Radizor a răspuns (pentru macelarik):

Apropo sunt XGAMER33 am uitat emailu de la cont ca l-am facut doar sa pun intrebarea asta imi dai pagina daca te rog

| Radizor a răspuns (pentru macelarik):

Mersi mult merge:X

| macelarik a răspuns:

Cu placere